Teo Motors na targach MotorShow 2013

Ferrari MotorShow 2013

Serdecznie zapraszamy na największe w Polsce motoryzacyjne targi Motor Show, które odbędą się w dniach 4 – 7 kwietnia 2013 roku w Poznaniu (4 kwietnia – dzień dla mediów i biznesu).

Czterodniowe targi MOTOR SHOW w Poznaniu w tym roku tworzyć będzie ponad 130 wystawców, którzy zaprezentują się w siedmiu pawilonach oraz na terenie otwartym Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród nie zabraknie i nas. Zapraszamy już teraz do naszego stoiska numer 27 w pawilonie 5A.

Nie zabraknie ekskluzywnych samochodów, ze światowej czołówki, a w tym marki ROLLS – ROYCE prezentującą w Poznaniu model GHOST.

Prawdziwą gwiazdą wydarzenia będzie FERRARI F12 BERLINETTA, uhonorowane przez redakcję magazynu Top Gear tytułem Supercar of The Year 2012. Auto będzie prezentowane pośród innych najnowszych modeli FERRARI. Na stoisku włoskiej marki, które jest dwukrotnie większe w porównaniu do uprzedniej edycji targów, w dniu 5 kwietnia będzie obecny kierowca formuły 1 – Giancarlo Fisichella, który zaprezentuje swój bolid.

W Poznaniu swoją polską premierę będzie miał nowy JAGUAR F-TYPE – to pierwszy od lat dwumiejscowy samochód tej luksusowej brytyjskiej marki. Prawdziwą gratką dla fanów motoryzacji będzie możliwość obejrzenia po raz pierwszy w Polsce, absolutnie unikatowych samochodów marki WIESMANN.

W Salonie Samochodowym, na stoisku firmy MERCEDES-BENZ POLSKA zobaczymy z bliska m.in nową klasę E oraz zupełnie nowy model „z gwiazdą” – klasę CLA.

Szukasz części?
Sprawdź nasz magazyn
>

Na stanie posiadamy fabrycznie nowe
i regenerowane części do samochodów wielu marek, między innymi:

Audi, BMW, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Volvo, VW, Lexus, Toyota, Chevrolet, Chrysler, Jeep.

Diagnostyka
Umów się na wizytę

Bez względu na to, czy jest to 3 biegowa przekładnia z lat 60-tych, czy nowoczesna jednostka 8-biegowa, a nawet sekwencyjna skrzynia spod znaku Porsche, zidentyfikujemy i sprawnie usuniemy usterkę.